Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

Пластична хірургія

Пластична хірургія - це розділ хірургії, що займається оперативними втручаннями, спрямованими на усунення деформацій та дефектів будь-якого органу, тканини чи поверхні людського тіла.

Запис онлайн

Пластична хірургія в MyDerm

Все більше людей зважується на такий відповідальний крок, як радикальна корекція зовнішності. Одні мріють усунути шрами, що нагадують про травму і проведеної операції, іншим не подобається форма носа, вух або хочеться зробити підтяжку обличчя, перетворюючись буквально на очах. Всі перераховані проблеми дозволяє вирішити пластична хірургія. У Києві послуги естетичної медицини надають фахівці центру MyDerm. Ми застосовуємо новітні методики лікування і сучасне обладнання, а про рівень роботи наших фахівців легко судити з відгуків, залишеним пацієнтами клініки.

Коли потрібна консультація хірурга

Красивими хочуть бути всі та всюди. Неважливо, де ви живете - в Харкові, Полтаві чи в Києві - пластична хірургія допоможе вирішити проблеми, які не під силу косметолога, дерматолога та іншим фахівцям. Операції дозволяють позбутися від видимих ​​дефектів, наявність яких псує зовнішній вигляд і погіршує якість життя пацієнтів.
Вартість послуг пластичної хірургії дуже різна - все залежить від обсягу втручання, кваліфікації лікаря і ще безлічі супутніх чинників.
Послуги пластичної хірургії в клініці надаються на високому кваліфікаційному рівні, тому рішення звернутися за допомогою саме до нас приймає все більшу кількість пацієнтів. Наші фахівці допомагають вирішити проблеми як вродженого, так і набутого характеру. У нас проводять такі операції, як:

 • блефаропластика (пластика повік);
 • видалення рубців, що залишилися після хірургічного втручання;
 • висічення шкірних новоутворень (ліпоми, атероми та ін.);
 • підтяжка обличчя;
 • липофилинг;
 • видалення післяопікових шрамів, а також дефектів від порізів, укусів і т.д.

Також проводяться інші втручання, показані в тих випадках, коли з проблемою не зумів впоратися дерматолог або виявилися неефективні методи, що застосовуються в сучасній косметології.

Переваги сучасної пластичної хірургії

Пластична хірургія - ефективний, безпечний і сучасний спосіб усунути недоліки зовнішності. Такі результати досягаються завдяки трьом основним принципам:
Швидкість - із застосуванням сучасних методик все більше операцій стало можливим проводити амбулаторно або в умовах денного стаціонару. Можливість обійтися без тривалої госпіталізації дозволяє істотно зменшити вартість лікування.
Безболісність - інноваційні методи анестезії дозволяють обійтися без глибокого наркозу, в результаті чого медикаментозне навантаження на організм пацієнта істотно знижується.
Атравматічность. Хірурги все частіше застосовують малоінвазивні методики, істотно скорочуючи терміни реабілітації після оперативного втручання.
Сукупність цих принципів показує хороші результати, дозволяючи лікарям щодня допомагати великій кількості пацієнтів.

Як готуватися до пластичної операції

Першим етапом підготовки в операції стає медична консультація. Лікар проводить огляд і визначає, яким чином легше досягти результату, який бажає отримати пацієнт. В ході бесіди хірург детально розповідає про майбутнє втручання, відповідає на всі хвилюючі питання.
Наступним етапом стають лабораторні дослідження. За призначенням фахівця слід здати аналіз сечі та крові, зробити ЕКГ і інші необхідні тести. У деяких випадках додатково потрібна консультація терапевта, анестезіолога та інших фахівців.

Протипоказання

Будь-яка операція - це серйозне втручання в організм пацієнта, тому не дивно, що для застосування пластичної хірургії є протипоказання:

 • порушення згортання крові;
 • цукровий діабет в декомпенсированной фазі;
 • злоякісні утворення;
 • ВІЛ, гепатит та інші інфекційні хронічні захворювання;
 • гіпертонія в стадії загострення;
 • епілепсія і психічні захворювання;
 • схильність до формування келоїдних рубців;
 • індивідуальна реакція на знеболюючі та інші препарати.

Є також і протипоказання тимчасової властивості - період лактації, вагітність, будь-які захворювання в гострому періоді, хронічні хвороби.

Запис на прийом