Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Запис онлайн

service image

FotoFinder

Ми спираємося на картографію і цифрову дерматоскопію, як метод раннього виявлення злоякісних утворень шкіри в дерматоонкології.

Запис онлайн

Діагностика новоутворень в області дерматоонкології, одна з профільних завдань клініки MyDerm.
Ми спираємося на картографію і цифрову дерматоскопію, як метод раннього виявлення злоякісних утворень шкіри в дерматоонкології.

В першу чергу, дерматоскопія – це спосіб діагностики родимок на ступінь їх небезпеки. Дермато скопия невід’ємна частина карти родимок, що дозволяє діагностувати стан родимок на теле.Основная мета методу картування (створення паспорта шкіри) полягає в проведенні ретельного дослідження шкіри людини з цифровою фіксацією всіх родимок і їх стану.

У Києві ця послуга надається лише кількома клінік і дерматологічна клініка Myderm, не просто володіє таким обладнанням, а стоїть в авангарді боротьби проти різних видів раку шкіри, включаючи меланому.
Картографія проводиться з використанням якісного німецького обладнання Fotofinder, яке відповідає всім світовим стандартам.

При звичайній дерматоскопія лікар самостійно візуалізує новоутворення, фіксує його розміри, форму, локалізацію.
В такому випадку завжди присутній ризик невеликих похибок. Що стосується апаратної діагностики (цифровий дерматоскопія) за допомогою Automated Total Body Mapping, цифровий дерматоскопія, то весь процес обстеження строго контролюється комп’ютерними програмами, що виключає можливість помилки.

 

Як робиться карта родимок

Карта родимок створюється за допомогою передової технології АТВМ з автоматичною фіксацією всіх утворень шкірних покривів людини включає в себе два етапи:

  • фотографія всій поверхні шкіри, що дає можливість точно визначити і “запам’ятати” розташування родимок і інших утворень;
  • цифрова дерматоскопія, завдяки якій лікар отримує повну інформацію про досліджуваний освіту, а саме його клітинний склад, точний розмір, забарвлення, форму, рельєф поверхні.

Жоден аналоговий метод діагностики не показав таку високу інформативність і точність, як цифрова дерматоскопія і цифрова карта (паспорт) шкіри за допомогою FotoFinder.

Дослідження триває близько 3-х хвилин, протягом яких апарат візуалізує мінімальні зміни на шкірі.

Меланома – профілактика і коли звертатися?

В першу чергу при змінах в області родимки, ми рекомендуємо відразу звернеться до лікаря дерматолога і не займатися самолікуванням!

Цифрова дерматоскопія показала, що приблизно в 70% випадків захворювання на меланому вона з’являлася в пігментного частини родимки.
У зв’язку з цим ви можете скористатися системою «АКОРД» для спрощення обстеження власного тіла:

А – асіметрія, услованя вісь, проведена через родимку, ділить її на дві не рівні частини.

К – край, якщо край родимки не рівний, рваний, або зубчастий.

Про – окрас, зміна кольору родимки, появи вкраплень, гранул, прожилок сірого, чорного або рожевого кольору, або втрата кольору.

Р- розмір, чим більше розмір родимки – тим більше шанс її переродження.

Д- динаміка, прояви різних змін з родимками, вк

Цены на услуги

Запис на прийом

    Докладніше