Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27

Безкоштовна дерматоскопія 16-17 січня

News main image

16-17 січня в нашій клініки ви можете безкоштовно пройти дерматоскопію новоутворень

В останні роки в дерматології з’явилися нові методики виявлення шкірних захворювань, і один з них – дерматоскопія.

Дослідження проводиться за допомогою спеціального апарату – дерматоскопи. Розрізняють два види таких пристроїв: електронний і ручний.

Більш точна діагностика здійснюється з використанням електронного обладнання. Потужні електронні збільшувачі, які входять до складу пристрою, дозволяють детально вивчити форму родимок, колір тканин і їх морфологічні зміни. Погляньте, як Виглядає огляд на нашому каналі YouTube.

Якщо Ви помітили такі зміни родимки:

АККОРД

Вам обов’язково потрібно діагностика!

Відповідно до статистичних даних щорічно збільшується число шкірних патологій. Головна причини їх розвитку – це пошкодження ДНК клітин, воно ж відбувається під дією факторів зовнішнього середовища (надлишкова інсоляція і сонячні опіки). Захворювання, які успішно виявляються за допомогою дерматоскопія:

  • меланома;
  • базаліома;
  • себорейний кератоз;
  • прикордонний невус і інші.

Дерматоскопія не вимагає від пацієнта будь-якої підготовки. Перед маніпуляцією дерматолог оглядає уражені ділянки шкіри, вивчає історію хвороби людини. В окремих випадках пацієнту призначаються додаткові лабораторні аналізи.

Сьогодні дерматоскопію найчастіше проводять за допомогою електронного обладнання, яке попередньо підключають до комп’ютера. Пристрій наводять на ділянку шкіри, і фахівець отримує зображення, на якому можна чітко розглянути розміри, контури, структуру і симетричність новоутворення. Допомагає зробити висновок шкала в балах на приладі. Кожен досліджуваний ділянку шкіри оцінюється в цифрах. На підставі цієї інформації фахівець виносить висновок про наявність чи відсутність пухлини.

Попередній запис за телефоном: +38 (067) 410-44-55

26.02.2021

Новини клініки

Запис онлайн

Запис на прийом

    Докладніше