Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27
service image

Дерматологія

Лазерна епіляція в «MyDerm» – процедура з використанням інноваційного безболісного лазера-епілятора Moveo. Епіляція здійснюється досвідченими лікарями дерматологами з використанням найсучаснішого італійського обладнання.

Запис онлайн

Дерматологія – напрямок клінічної медицини, який займається вивченням структури і функцій шкіри в нормальному і патологічному стані, профілактикою хвороб шкіри і її лікуванням. Серед найбільш поширених шкірних захворювань лідирують бородавки, прищі, вугрі, свербіж і запалення. Будь-яке дерматологічне захворювання вносить дискомфорт в повсякденне життя людини, а крім того, може бути передвісником більш серйозної недуги. Саме тому не варто зневажливо ставитися до подібних проблем і оперативно реагувати на перші симптоми.

Шкіра людини є складним механізмом, який виступає першим бар’єром на шляху небезпечних і шкідливих впливів ззовні. Незважаючи на видиму податливість і тонкість, шкіра відрізняється підвищеною міцністю і здатністю до швидкої регенерації. Однак не варто перебільшувати її можливості, так як і будь-який захист, шкірі потрібно багато уваги, турботи і профілактики.

Діагностика в дерматології

Сучасні медичні установи дозволяють швидко виявляти відхилення і стежити за станом шкіри. Це особливо актуально для мешканців великих міст, де підвищується ризик дерматологічних захворювань: шкіра людини, що живе у місті, рідко піддається фізичним або механічним впливам, але вкрай схильна до різних бактеріологічних і хімічних загроз.

Для нас вкрай важливо діагностувати відхилення від норми на ранніх стадіях, щоб запобігти ослаблення захисних властивостей шкіри і розвитку супутніх захворювань.

У медичному центрі «MyDerm» турботу про Вашу шкірі візьмуть під контроль кращі фахівці-дерматологи. Клініка оснащена сучасним обладнанням, передовими і традиційними технологіями.

Що ми лікуємо?

У відділенні дерматології проводиться професійна діагностика, профілактика і лікування всіх захворювань шкіри, будь-яких патологій нігтів і волосся. Серед найбільш поширених захворювань зустрічається:

 • вугрі (акне);
 • папіломи і бородавки;
 • грибкові захворювання шкіри;
 • екземи;
 • дерматити;
 • алергічні реакції;
 • псоріаз і лишай;
 • вітіліго;
 • лабіальний герпес;
 • невуси, родимки;

Крім того, ми проводимо: біоревіталізацію обличчя і тіла, фототерапію, плазмоліфтінг, збільшення губ, кріомасаж, патогістологічні дослідження, кріодеструкцію і багато іншого.

Ваші можливості в «MyDerm» – точна діагностика і швидке лікування всіх захворювань шкіри, нігтів і волосся. Наш медичний центр підтримує тісні зв’язки з передовими європейськими клініками і використовує кращі методики доступні в світовій дерматології.

Цены на услуги

Запис на прийом

  Докладніше