Київ, вул. Братиславська, 14-Б
Київ, вул. Волоська, 51/27
service image

УЗД-діагностика

Ультразвукове дослідження або ж просто УЗД - особливий метод діагностики різних органів, систем або тканин

Запис онлайн

Ультразвукове дослідження або ж просто УЗД – особливий метод діагностики різних органів, систем або тканин. Даний неінвазивний спосіб є одним з найбільш корисних медичних відкриттів людства. Разом з можливістю проводити дослідження за допомогою ультразвуку втілилася в реальність мрія древніх лікарів бачити крізь шкіру і не вдаватися до оперативних втручань. На сьогоднішній день УЗД виступає лідером серед найбільш доступних, безболісних, безпечних і інформативних процедур в сучасній медицині. Дана діагностична методика не вимагає опромінення, використання хімічних компонентів або інших агресивних впливів на організм пацієнта. У більшості випадків, саме цей метод є основним і переважним, який не має протипоказань і підходить всім пацієнтам, включаючи людей похилого віку, вагітних жінок і маленьких дітей.

Чи безпечно УЗД?

За багато років застосування ультразвукових досліджень, фахівцями не було виявлено появи ускладнень або побічних ефектів у пацієнтів пройшли УЗД. Крім того, сучасні апарати, які застосовуються в наші дні, мають ряд суттєвих відмінностей від тих пристроїв, якими користувалися раніше. Фаза випромінювання займає не більше 1% від загального періоду процедури, при цьому довжина спрямованого пучка хвиль обмежена і не може бути небезпечною для людини. Повна безпека ультразвукових досліджень не піддається сумнівам, а це означає, що можна без зайвих вагань записуватися на УЗД і не переживати на рахунок негативних наслідків. Подібна процедура не робить променевого навантаження на організм, завдяки чому її можна повторювати безліч разів.

УЗИ в «MyDerm»

У медичному центрі «MyDerm» ми пропонуємо відвідувачам різні види обстежень організму, які включають в себе стандартне ультразвукове дослідження і доплерографію, що дозволить провести додаткове дослідження роботи Ваших судин. «MyDerm» надає комплексні та експертні послуги УЗД із застосуванням сучасних сканерів, завдяки чому з’явилася можливість отримувати зображення підвищеного дозволу і якості. Всі процедури проводяться під керівництвом і контролем досвідчених фахівців-діагностів з великим практичним досвідом. Наші співробітники швидко виконають УЗД всіх органів, тканин і систем в будь-який день тижня (крім неділі). Діагности «MyDerm» визначають показання в процедурі, здійснюють УЗД і проводять роз’яснення результатів для клієнтів. Є додаткова можливість записати результати минулих досліджень на знімний носій для простеження динаміки стану. Відразу ж після проведення УЗД в медичному центрі «MyDerm» можна отримати грамотну консультацію профільного доктора і приступити до лікування.

Цены на услуги

Запис на прийом

    Докладніше